Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Trénink na Okóóólo Hradce a Okolo Pardubek

Trénink na Okóóólo Hradce a Okolo Pardubek

O víkendu se náš tým sešel v Holicích a vyrazil na tréninkovou jízdu po trasách blížícího se ?Okóóólo Hradce a Okolo Pardubek?. Ano, už víme termín i trasu! Zapiště si do kalendářů, že se k nám můžete na oba okruhy přidat v neděli 29. května. Brzy zveřejníme podrobností. Bude krásně, po sněhu už ani památky, naplánujte si volný den a přijďte si užít cyklo výlet s překvapením!

Ale zpět k uplynulému víkendu ? Tréninkový režim máme v týmu přísný, usednutí na kolo se nevyhne nikdo – ani členové organizačního týmu. Netoleruje se bydlení v jiném regionu než Pardubice ? Hradec Králové, prostě se naloží kola do aut nebo vlaku a jede se. Kapitán následně provádí namátkovou kontrolu najetých kilometrů pomocí aplikace EPP ? pomáhej pohybem.

Výlet jsme zahájili kulturně, v Holicích jsme nakoukli do Afrického muzea Dr. Emila Holuba. Krom spousty podrobností o třech výpravách slavného cestovatele do Afriky až k Viktoriiným vodopádům jsme si prohlédli i Emilovo vysvědčení. Ze všech předmětů (mravů, naboženstvi, čteni, krasopsaní dobropisemnosti a mluvnice a počtů s ciframi i z hlavy) byl klasifikován ?zwláště dobře?, v hodnocení docházky je uvedeno trochu výmluvné – ?tuze pilně?.

Z Holic jsme vyrazili krásnou jarní přírodou po lesních cestách s vůní dřeva do Býště za naším patronem Leošem. Toho jsme zastihli při soupeření se spojkou jeho právě upraveného vozu na ruční řízení. Bohužel, technika v tento den vyhrála, auto se nerozjelo a bude potřebovat servisní zásah. A toho jsme hned využili a Leošovi nastínili plán, jak mít brzo svaly jako Héřa ? handbike, handbike, handbike!!! Leoš s námi plánuje vyrazit už koncem května na první společnou trasu Okóóólo Hradce a jeho každodenní plán na následující měsíc je tak jasný – půjčit si handbike a trénovat!!!

V Býšti jsme ještě využili naprosto bezchybnou stravu v místním motorestu (pokud tudy pojedete, neváhejte se zde nakrmit) a dál jsme pokračovali na Kunětickou horu. Místo, kde se protnou cesty obou okruhů Okolo měst. Prověřili jsme zdejší moučníky, a protože se začínalo smrákat a z nebe se spustily první kapky vody, rychle jsme se rozjeli dokončit tréninkový okruh. Snad bude kapitán spokojený.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..