Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Trénink na maraton 2017 zahájen!

Trénink na maraton 2017 zahájen!

Což o to, plán vyrazit na novoroční trénink vznikal lehce, v době vánočních svátků, od stolu přeplněného cukrovím v teplíčku našich domovů, kdy digitální teploměr za oknem ukazoval deset stupňů nad nulou. Navíc posilněni příslovím, „jak na nový rok, tak po celý rok“, jsme si připadali dost silní v kramflecích a celé plánování dostávalo hlubší smysl :). V pátém ročníku maratonu si to chceme užít. A užijeme si to, když budeme sehraní a natrénovaní. Pak se na trati budeme cítit, jako když máme křídla a nic nebude dostatečně obtížné, abychom se s tím nezkusili poprat a vypořádat!

Ale už s vycházejícími paprsky novoročního rána bylo jasné, že tenhle rok bude jen pro statečné holky a kluky! Bíle ojíněné stromy hlásaly, že definitivně přišel mráz a teploty pod nulou. Bylo nutné podpořit rozhodnutí nevzdat vyjížďku přibalením větší termosky s horkým čajem a radši na sebe přihodit ještě další vrstvu oblečení. V takovéhle zimě jsme na kole ještě nebyli!

Ale hned první šlápnutí do pedálů nám vrátilo úsměv do tváře a vymazalo všechny obavy z hlav. Do těla se vlila známá radost z usednutí na kolo, ruce pevně sevřely řídítka a s hřejivým pocitem u srdce jsme vyrazili vstříc čerstvým kilometrům roku 2017.

Hned jsme věděli, co nám poslední měsíce chybělo! Ta tam byla únava, která se zákonitě musela po náročné sezoně dostavit. Dnes jsme si znovu vychutnali prostou radost z pohybu, sdíleli jsme zážitky z výletu, užívali jsme si euforii z překonání takových překážek, jako byl dnešní mrazivý den… Dnes jsme prostě přesně cítili, čemu všemu nám Cesta za snem dala „přivonět“, proč toto „poselství“ šíříme dál a proč se stále budeme chtít k jejím aktivitám vracet. Protože se při nich cítíme šťastní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..