Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Slanění Žižkovské věže na vozíčku!

Slanění Žižkovské věže na vozíčku!

To tu ještě nebylo! Že vozíčkáři slaňují Nuselský most jsme si už zvykli, v minulosti proběhlo již několik takových akcí. Vždy se jednalo o součást programu festivalu POJĎ DÁL! A letos si pořadatelé řekli, že zkusí něco nového, co tu ještě nebylo! Slaňovat se bude přímo z dominanty v centru Prahy – z Žižkovské věže.

A tou statečnou osobou, která se pokusí překonat svůj strach a spustí se dolů z obrovské výšky na mechanickém vozíčku nebude nikdo jiný, než naše akční kamarádka Kačenka Šůlová.

Akce je součástí festivalu POJĎ DÁL, který bude od 10:00 hodin probíhat v prostoru budov Jedličkova ústavu v Praze. Na místě bude spousta zábavy a dobrého jídla pro děti i dospělé. Kapely začnou hrát od 11:00. Slaňování proběhne odpoledne a bude přenášeno na obří obrazovku v místě konání festivalu. Po dechberoucím zážitku nám organizátoři ještě dopřejí rozhovor s hlavní aktírkou, o tom, zda se bála a jaký výhled na Prahu z věže byt!

Celou akci navečer zakončí vystoupení kapely The Tap Tap. Pokud máte v sobotu volný den, neváhejte ani chvilku a doražte!

EDIT: Fotogalerie ze slanění si můžete prohlédnout ZDE.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..