Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Poděkování přátelům na trase

Poděkování přátelům na trase

V našich hlavách se přehrávají poslední živé obrazy letošního ročníku maratonu. Dospali jsme probdělé noci a pomalu vracíme své životy do normálu. Prohlížíme si fotky z cesty a vzpomínáme na všechna dobrodružství a zážitky, které nás cestou potkaly.

V rámci bilancování víme, že teď nadešel ten správný čas poděkovat vám všem, přátelům, kteří jste nelenili a přišli nás na trasu podpořit. Bylo vás ohromné množství a každé takové setkání nám vlilo novou sílu a energii do žil a posunulo nás rychleji k cíli. Možná ani nevíte, jak důležité to bylo.

Již první den odpoledne dorazil fandit na autodrom do Mostu sporťák Martin, kamarád z Litoměřic.

Následujícího dne nad ránem nás na Kuksu překvapili rozesmátí přátelé a kolegové ze Swiss Life Select – Hanka, Káťa a Lukáš.

Přes celý Královéhradecký kraj nás doprovodili na kolech Péťa, Lucka, Michal a Mirek. Navíc pro nás připravili ještě s dalšími parťáky z úřadu – Honzou, Janou a Vlastou na Kuksu a v Teplicích nad Metují neuvěřitelné občerstvení.

V Teplicích nad Metují nás také čekal Máťa s babičkou a cestou nám z auta stihl zamávat i Tóňa s dědečkem, když se přemisťovali na trénink do Pardubic.

V okolí Nového Města nad Metují si nás našel i Walter Matlášek, kus cesty putoval s námi a doplnil nám vzácné tekutiny a vitamíny formou ovoce.

Na stánku v Dolní Moravě nás s úsměvem na rtech občerstvila melounem, dalšími dobrotami a povzbudivým slovem slečna dobrovolnice.

Na kraji Olomouce nás čekali a doplnili zásoby kamarádi Péťa a Ali z Moravské Třebové.

Ve Zlíně nám zafandil a poradil s cestou kamarád – další Péťa.

A když náš Péťa řešil problém s píchlou duší, pár metrů ho popovezl k autu traktorista.

Na Slovensku, cestou do Bratislavy, Ráďu provedl městem místní romský junior.

V Lednici a Pasohlávkách nás neuvěřitelně vzpružila rodina Martínkova – Olí, Eliška, Péťa a také kamarádka Alice. Na kufr naložený spoustou pití a jídla dlouho nezapomene ani jeden z nás.

A co těch lidí v cíli! Leoš, maminka, Háňa, Olí, Jirka, Míša, Tóňa, Máťa a pejsek!

Navíc děkujeme všem tetičkám, dobrým vílám a duchům, kteří nás nenechali po dojezdu v cíli hladovět a upekli nám buchty a zásobili nás velkou várkou dobrého jídla!

A závěrem nesmíme zapomenout na fanoušky, kteří bděli dnem i nocí u facebooku!

Prostě jedním slovem – děkujeme!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..