Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Obdarovali jsme maminky v Soběslavi tvořivým materiálem

Obdarovali jsme maminky v Soběslavi tvořivým materiálem

Na přelomu listopadu a prosince jsme na facebooku narazili na prosbu kreativní skupinky maminek pečující o děti se zdravotním postižením v Jižních Čechách. Jejich dopis zněl:

„Ahoj všem,

vedu svépomocnou skupinu v neziskové organizaci Centrum pro rozvoj a volný čas v Soběslavi. Skupina je pro maminky děti se zdravotním postižením. Maminky mají prosbu, abychom mohli v rámci skupiny něco vyrábět nebo dělat nějaké činnosti. Pokud byste někdo prosím měl nějaké přebytky např. jen za poštovné, nebo za pár korun, budeme všichni nejvíce šťastní. Předem všem moc děkujeme ?

Nelenili jsme a vybrali ze svých zásob vánoční kreativní sady, které jsme do Soběslavi poslali s cílem podpořit kreativitu ve skupině, která nemá finanční prostředky na nákup potřeb na tvoření. Věříme, že společné setkávání s tvořivými aktivitami zaměstná hlavu a pomůže se odreagovat od povinností v běžném životě.

A netrvalo to dlouho a mohli jsme se pokochovat obrázky výtvorů, které ve skupině maminek a dětí vznikly. Moc nás tento druh podpory naplňuje a jsme rádi, že přispíváme svou troškou do mlýna.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..