Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Na kole dětem kolem Světa – 17.6.2023

Na kole dětem kolem Světa – 17.6.2023

Uprostřed června v sobotu 17.6. jsme v silné sestavě vyrazili na druhý ročník charitativní cyklo akce na podporu onkologicky nemocných dětí, které zastřešuje Nadační fond Josefa Zimovčáka Na kole dětem. Tento fond se zaměřuje na podporu onkologicky nemocných dětí a vznikl v roce 2010 jako benefiční součást sportovního projektu Na kole dětem. Cílenými aktivitami se snaží rozšířit možnosti solidarity, tolik potřebné finanční pomoci a podpory dětí v boji proti zákeřnému onemocnění. Svojí činností se především zaměřuje na sportovní aktivity a zajištění rekondičních pobytů, které usnadňují dětem a jejich rodičům překonávat traumata způsobená těžkou nemocí. Více informací o nadačním fondu zde.

Do Třeboně dorazil i Roman s rodiči, Pája s rodinou a Terka se Zdendou. V roce 2019 jsme se všichni účastnili Handy Cyklo Maratonu pořádaného Cestou za snem, takže setkání bylo moc srdečné, všichni se navzájem dobře známe.

Společná trasa asi 50 – 60 cyklistů vedla z Třeboně směrem na Rudolfov a České Budějovice a dále přes Ševětín a Lomnici nad Lužnicí se vracela zase zpět do Třeboně. Počasí bylo tak akorát, ani déšť, ani pařák. Jelo se tradičně ve svižném tempu, jak je na akcích Na kole dětem pravidlem, trasa byla dlouhá přibližně 70 km. Třeboň jsme ráno opustili v 10:00 a zpět jsme se vrátili v 15:30. Asi slušnej oddíl 🙂

V rámci akce se do sbírkové kasičky podařilo nashromáždit krásných 13.962 Kč!

Celou akci jsme si moc užili, jsme rádi, že jsme podpořili dobrý projekt a už se těšíme na ročník 2024, který proběhne 15.6.2024. Více informací se dozvíte na webu pořadatelů TADY.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..