Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Libeňská pouť v sobotu 23. dubna 2022

Libeňská pouť v sobotu 23. dubna 2022

Přijďte prožít v sobotu 23. dubna tradiční atmosféru libeňské poutě a posvícení ke kostelu sv. Vojtěcha v Praze 8. Můžete se těšit na nezvyklé atrakce pro ty menší i dospělé, které budou přístupné zdarma. Uvidíte také ukázku tradičních řemesel, jarmark, divadlo, komentovanou prohlídku místního kostela a mnoho dalšího. Také samozřejmě ochutnáte moc dobrá občerstvení.

Libeňská pouť, pořádaná Městskou částí Praha 8 a farností sv. Vojtěcha, se již dokázala za dobu svého konání stát tradiční akcí, na kterou se každé jaro přichází podívat mnoho místních obyvatel Prahy 8 i návštěvníků z dalekého okolí.

Městská část umožnila neziskovým organizacím ve svém obvodě stát se součástí Libeňské poutě tím, že jim zapůjčila zdarma stánek, pro představení svých aktivit a prodeje svých výrobků, z jejichž zisku neziskové organizace dále mohou spolufinancovat své aktivity. Moc rádi jsme přijali pozvánku i my, zastavte se za námi a kupte si nějakou drobnost, která vám udělá radost a nám umožní podpořit rodiny, které se potýkají s nějakým handicapem v řadách svých blízkých.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..