Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Krabice od bot pro maminky samoživitelky

Krabice od bot pro maminky samoživitelky

Podporujeme také dvě maminky samoživitelky, které vychovávají své dcerky s Downovým syndromem. Vánoční čas je období, kdy se taková podpora hodí nejvíce, i rodiny, které jen velmi obtížně hradí základní životní potřeby, chtějí o Vánocích pro své děti připravit kouzelnou atmosféru s vůní překvapení.

Dopředu si u obou maminek zjišťujeme, co by jejich holčičkám udělalo radost a to se snažíme koupit, aby alespoň malá radost pod stromečkem byla. V obou případech nás navíc hřeje, že Věruška a Vendulka si přejí věci, které je dál rozvíjí. Nejčastěji se jedná o speciální výtvarné pastelky a další kreativní potřeby, ze kterých si doma potom vyrábějí společně s maminkami drobnosti pro radost.

Letos jsme se navíc pro obě rodiny rozhodli přijmout pomocnou ruku i od projektu Krabice od bot, která shromažďuje dárky od běžných lidí zabalené v krabicích od bot. Následně tyto krabičky distribuují mezi ty, kteří je nejvíce potřebují, s cílem rozzářit maximum dětských očí.

Projekt je i nově rozšířený o možnost obdarovat „krabicí“ také maminku nebo tatínka v rodinách, které zápasí s výší vlastního příjmu. Takže jsme si u organizátorů Krabice od bot vyzvedli místo dvou krabiček hned čtyři, dvě i pro maminky. Ty často zanedbávají samy sebe na úkor radosti svých dětí a přitom si zaslouží velkou úctu a obdiv, za své nasazení v péči o děti se speciálními potřebami.

Přejeme našim patronským rodinám krásné svátky!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..