Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Kačka Šimonková zase hýbe svaly!

Kačka Šimonková zase hýbe svaly!

S Kačkou se známe od našeho prvního Handy Cyklo Maratonu v roce 2015 pořádaného Cesta za snem. Kačí je neuvěřitelný bojovník a sportovec, maraton absolvovala na handbiku a nám se vždy tajil dech, když jsme ji viděli makat na trati.

Udělalo nám velikou radost, když jsme se dozvěděli, že se pro Katku podařilo najít novou metodu léčby, která jí pomohla obnovit břišní a zádové svalstvo a dokonce i některé svaly na nohou. A nikdo zatím netuší, kam až to celé může dojít, a jak se Kačky stav ještě může dále zlepšit.

V každém případě bude potřeba cvičit a cvičit, což víme, že Kačí umí. Co ale už není tak snadné, jsou finance, které jsou potřeba nashromáždit na pořízení pasivního exoskelet Unilexa, který pan doktor Kačce doporučil pro nácvik chůze. Kačka by ho potřebovala mít doma, aby efekt cvičení byl co nejlepší. Stoj je velmi důležitý pro vývoj svalového a kostního aparátu. Také zlepšuje krevní oběh, funkci orgánů a střevní peristaltiku. Bohužel tuto pomůcku zatím nehradí zdravotní pojišťovna a její pořizovací cena je 371.500 Kč.

Takže, pokud máte možnost a chuť Kačku podpořit a posunout jí v její životní cestě, není nic snažšího, než se přidat k nám a poslat do sbírky na její podporu na DONIO nějaký ten penízek.

Děkujeme všem 🩵

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..