Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Kačenka má i díky Vám materiál na tvoření

Kačenka má i díky Vám materiál na tvoření

O velikonočních svátcích nás mnozí z Vás podpořili prostřednictvím finanční sbírky na portále Darujme.cz. Jako odměnu jste od nás obdrželi krásné ovečkové perníčky od kamarádky Jitky z obchůdku U světlušky. V rámci sbírky se nám společně podařilo nashromáždit krásných 4500,- korun, ze kterých postupně nakupujeme materiál na výrobu hand made drobností do našeho charitativního obchůdku.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je kartony-1-1024x683.jpg.

Z vybraných peněz jsme pořídili naší handicapované kamarádce Kačence materiál na výrobu přáníček s nítěnou grafikou. Kačenka je velmi společenská bytost a v dnešních dnech jí nejvíce chybí přátelé, se kterými se ráda potkává, vydává na procházky a podniká někdy i dost odvážné věci, jako třeba slaňování Nuselského mostu na vozíčku. A protože teď stále ještě dost dobře není možné potkávat se v plné síle jako dříve, Kačenka se zatím zaměstnává výrobou přáníček z barevných fotokartonů a bavlnek.

Máte radost, že Kačenka má na nějakou dobu zase dostatečnou zásobu materiálu na aktivity, které jí dělají spokojenou a šťastnou. Děkujeme za pomoc!

V případě zájmu si přáníčka z tohoto ALBA od Kačenky můžete rovnou zakoupit za cenu 120,- až 150,-. Kačence předáme celou částku z prodeje, napište nám na email irena@sport4help.cz.

A protože Vás velikonoční sbírka zaujala a dokonce se nám nedostávalo perníčků pro všechny zájemce, připravili jsme ve spolupráci s obchůdkem u Světlušky další krásu v podobě těchto melounových srdíček, které se dají využít třeba jako drobnosti na Den dětí. Nebo jen tak, pro radost. Více informací přineseme v následujících dnech.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..