Transparentní účet: 2601130854 / 2010

Charitativní koncert pro Věrušku již tuto neděli

Charitativní koncert pro Věrušku již tuto neděli

V neděli 11. srpna 2019 v Berouně pořádáme charitativní koncert pro Věrušku. Přijďte si poslechnout dobrou muziku, pobavit se a třeba i přispět nějaký penízek naší Věrušce.

Městské kulturní centrum Beroun pořádá každoročně akce na venkovním pódiu na Náměstí Joachima Barranda. Letošní srpnový koncert bude trochu jiný a to tím, že bude věnován malé Věrušce, pro kterou zde uděláme charitativní sbírku.

Během večera vystoupí kapely Tři v trávě Bluegrass Band Beroun a Hana Lounová & Idefix Band.

V rámci koncertu proběhne charitativní sbírka pro naší malou Věrušku. Abychom rodině alespoň trochu ulehčily, založily jsme finanční sbírku, neboť i přes to, že zdravotnický materiál má Věruška předepsaný od lékaře, zdaleka nestačí a peněz na zakoupení dostatečného množství není mnoho.

Pokud budete chtít Věrušce přispět nějakou korunku, můžete poslat penízky na náš účet 2601130854/2010 a uvést variabilní symbol 11.

Nebo doražte v neděli na koncert a zúčastněte se naší charitativní sbírky, jejíž výtěžek celý předáme Věrušce a maminka jí bude moci koupit nezbytné léky a zdravotnický materiál. Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..